poniedziałek, 28 czerwca 2010

Oczekiwanie na wyniki maturNie chce zaczynać robić niczego poważnego , przed tym jak się okaże co mnie czeka. Dwa dni sądne już nie długo - 30 czerwiec (podanie wyników matur, swoją droga powoli wariuje, przed wynikami z testu gimnazjalnego tego nie było, nauka skutecznie odwracała myśli ) i 7 lipiec - test sprawnościowy na WAT. W miedzy czasie jednak trochę dłubie. Wczoraj jednej z moich szarych Pz III dodałem kamuflaż , teraz jest jakby weselsza ;) Dziś przygotowałem do malowania dwie pozostałe drużyny plutonu strzelców. Mniejsze podstawki to podkładki 1,8 cm , większe to 4 cm "Pokemony"(swoją drogą muszę poszukać więcej na strychu bo mi się skończyły w pokoju).

Yesterday I added camouflage to my grey Pz III. It look more happy ;). Today I prepared to painting 3th and 4th squad of my Germans to Italian project.5 komentarzy:

Fenris pisze...

Ha - brawo!

Dobrych wyników życzę. Trzymamy kciuki z blogowiczami pozostałymi ;)

rrober pisze...

No to zdaj na ten WAT to będziesz miał blisko do nas (Yelonky są jakieś dwa przystanki od WAT-u, a Yori i kilku innych znajomych też mieszka niedaleko).
Ładne krzaczki (też takie będę sadził na swoich czołgach :)
Życzę powodzenia i pozdrawiam,
rrober

Thomas pisze...

A tak z innej beczki może byś zamiast "mię" zaczął pisać "mnie"...? Bo nie wróże wysokich wyników z matury... Zauważyłem już na forum, że często walisz byki aż w oczy kuje. Zainstaluj sobie słowniki do przeglądarki i będzie po problemie, albo weź się za naukę ortografii i gramatyki.

Co do modelu to całkiem fajny, chociaż jak na mój gust może ciut za dużo zieleni.

czaki pisze...

Również trzymam kciuki.

A co do przedstawionych modeli - ja osobiście wolę pancerkę bez tej zieleni ;)

xardas pisze...

Thomas -> Słownik nie poprawia "mię" -to ze wale byki to jestem tego świadomy, mam zdiagnozowana dysleksje, jednak się staram pisać używając słownika. A bez niego pisze okropnie co może potwierdzić na przykład Blitz przeglądając swoje archiwum GG ;)

Co do zieleni faktycznie dałem chyba za dużo, następny będzie miał miej za to jakieś pakunki na płycie silnika.

rrober -> Że Yori i BNK mieszkają gdzieś niedaleko WATu wiedziałem, że to do klubu waszego niedaleko już nie ;) Jeżeli się dostane możesz się spodziewać odwiedzin w klubie.